Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kurzor, s.r.o.Brno-město

Jsme spolehlivými prodejci a poskytovateli služeb v oblasti výpočetní techniky. Vaši objednávku vyřídíme velmi rychle. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. Poskytneme Vám také poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Kvalita je pro nás rozhodující.

Kontaktní údaje:

Sukova 49/4
60200 Brno-město

 
Telefon: +420776346943
E-mail: gogolin@kurzor.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

YOUR SYSTEM, spol. s r.o.

Využijte služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti výpočetní techniky velkým firmám i živnostníkům. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Ochota při prodeji výpočetní techniky, je u nás samozřejmostí. Jsme skuteční znalci v oblasti výpočetní techniky. Naše firma na výpočetní techniku je pověstná pro svou rychlost dodání zboží. Se seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Meta IT s.r.o.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme skuteční znalci v oblasti výpočetní techniky. Vyznačujeme se seriózním přístupem, který vždy zachováme. Nákupem v obchodě naší společnosti získáte cenově dostupný sortiment výpočetní techniky, kvalitní služby a poradenství odborného personálu. Počítejte u nás s rychlým dodáním. Důležitou vlastností našich profesionálů, je ochota. Jsme společností poskytující školení v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AG Systems, s.r.o.

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. Znalosti v oblasti výpočetní techniky, z nás dělají odborníky na českém trhu. Očekávejte od nás vždy jen seriózní jednání. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství výpočetní techniky. V rychlosti uspokojení Vašich požadavků, při prodeji výpočetní techniky se stále zdokonalujeme. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Icontio Ltd., organizační složka

Náš tým provádí komplexní služby v oblasti výpočetní techniky s doprovodným servisem. Nakupte u nás kvalitní zboží. Naše firma se zaměřuje na poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Instalujeme veškerý software na přání zákazníka a nastavíme jej podle potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku