Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kurzor, s.r.o.Brno-město

Jsme spolehlivými prodejci a poskytovateli služeb v oblasti výpočetní techniky. Vaši objednávku vyřídíme velmi rychle. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. Poskytneme Vám také poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Kvalita je pro nás rozhodující.

Kontaktní údaje:

Sukova 49/4
60200 Brno-město

 
Telefon: +420776346943
E-mail: gogolin@kurzor.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

GISIT, s.r.o.

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou pro nás prioritou. Ochotu personálu Vám garantujeme. Vyžádejte si u našeho personálu služby odborného poradenství. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Naší serióznosti rozhodně můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Icontio Ltd., organizační složka

Náš tým provádí komplexní služby v oblasti výpočetní techniky s doprovodným servisem. Nakupte u nás kvalitní zboží. Naše firma se zaměřuje na poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Instalujeme veškerý software na přání zákazníka a nastavíme jej podle potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Filip Svítil

Naše firma vám zabezpečí širokou škálu služeb oblasti výpočetní techniky. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Naší serióznosti neváhejte kdykoli využít. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Dodržujeme maximální rychlost při dodávce zboží. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. Ochotně vám pomůžeme s každým vaším požadavkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

YOUR SYSTEM, spol. s r.o.

Využijte služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti výpočetní techniky velkým firmám i živnostníkům. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Ochota při prodeji výpočetní techniky, je u nás samozřejmostí. Jsme skuteční znalci v oblasti výpočetní techniky. Naše firma na výpočetní techniku je pověstná pro svou rychlost dodání zboží. Se seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku