Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nakladatelství Helma, s.r.o.Praha

Zabýváme se výrobou pěkných reklamních předmětů Jednou z nejvyšších priorit naší reklamní společnosti je kvalita. Jednou z nejvyšších priorit naší reklamní společnosti je rychlost. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti pečlivost zpracování všech zakázek. Naší další činností je výroba reklamních diářů. Nabízíme výrobu reklamních kalendářů. V naší nabídce najdete i pěkné bannery.

Kontaktní údaje:

Nademlejnská 600/1
19800 Praha

 
Telefon: +420284842186
E-mail: nakladatelstvi@helma.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

BET, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu reklamních předmětů vysoké kvality. Z nabídky našich bannerů si vybere každý. Náš prvotřídní potisk reklamního zboží jistě uvítáte. Logo vaší společnosti můžeme natisknout i na dresy. Zabýváme se výrobou reklamních triček. Pro naše zákazníky vyrábíme reklamní hrnky. Také výroba reklamních kalendářů je naší doménou. Zabýváme se výrobou reklamních diářů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Princo International, spol. s r.o.

Jednou z našich činností je výroba reklamních předmětů. Naše společnost nabízí velmi kvalitní provedení zakázek. Jméno naší firmy se snažíme postavit mimo jiné na rychlosti, jakou plníme zakázky. V rámci naší pestré nabídky poskytujeme i výrobu DTP. Přijďte si k nám vybrat z aktuální nabídky našich reklamních plachet. Jednou z našich aktivit je také výroba kvalitních letáků. S výběrem našich kvalitních vizitek budete jistě spokojeni. Pomůžeme pro vás vybrat ten nejvhodnější banner.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

S Auto Group, s.r.o.

Vyrábíme kvalitní reklamní předměty. Jednou z priorit naší společnosti je rychlost. Naše reklamní společnost si velmi zakládá na ochotě. Naše společnost si velmi zakládá na kvalitě plnění svých zakázek. Jsme seriózní společnost, která se zabývá výrobou reklamních předmětů. Jednou z významných kvalit naší společnosti je pečlivost zpracování. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti znalost oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Moon & Light, s.r.o. - e-shop s dárkovým zbožím

Jednou z našich činností je výroba reklamních předmětů. Jméno naší firmy se snažíme postavit mimo jiné na tom, jak kvalitní jsou námi provedené zakázky. Naše společnost si velmi zakládá na znalosti svého oboru. Ochota je pro naši společnost jednou z nejdůležitějších hodnot. Pro naše zákazníky vyrábíme reklamní kalendáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku