Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion u Starého Sklepa, s.r.o.Novosedly

Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme. Ochota našich delegátů je u nás samozřejmostí. Naši spokojení zákazníci vědí, že jsme pojištěni dle zákona. Se seriózními službami u nás můžete vždy počítat. Neváhejte využít výhodné nabídky letních pobytů.

Kontaktní údaje:

Mikulovská čp. 410
69182 Novosedly

 
Telefon: +420734318010, +420734318014, +420734318015, +420539029300
DIČ: CZ26903300

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Marie Minaříková Ubytování

Jsme společnost zaměřená na cestovní zájezdy, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku dle zákona. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Nabízíme serioznost v oblasti cestovního ruchu, která vám usnadní cestování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Blanka

Jsme pojištěni dle zákona a vám odpadají všechny starosti. Čeká na vás bezstarostná dovolená. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. Na našich víkendových pobytech zažijete krásné chvíle. Užijte si sportovní vyžití na vaší dovolené. Naši klienti si u nás zakoupili nezapomenutelnou letní dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AGROFRUKT, družstvo

U naší společnosti můžete počítat s ochotou. Užijte si dovolenou v naprostém klidu, jsme pojištěni ze zákona. Serioznost je pro nás prvořadá. Díky svým dobrým znalostem a rozsahu služeb pro klienty stojíme v čele cestovních kanceláří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Na Vyhlídce

Naše cestovní kancelář nabízí služby o vysoké kvalitě. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Spokojení klienti naší společnosti odcestovali na báječnou letní dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku