Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad Česká LípaČeská Lípa

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. Na naše poradenství v oblasti státní správy se můžete spolehnout. Zajišťujeme vyřízení vašich požadavků během otevíracích úředních hodin.

Kontaktní údaje:

Pátova 2892
47001 Česká Lípa

 
Telefon: +420487808111
E-mail: podatelna2602@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Roudnice nad Labem

Náš státní úřad Vám je k dispozici. Zaručujeme důkladné vyřízení všech žádostí. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. Poradíme Vám, kde najít všechny potřebné informace týkající se státní správy. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Rumburk

Vedení našeho státního úřadu důsledně dbá na včasné vyřízení žádostí a podání. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. Přijďte k nám kdykoli využít ochoty našich zaměstnanců v rámci poradenských služeb. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Vaše přání ochotně vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Nový Bor

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci. Spolehlivě vyřizujeme podané stížnosti. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Jsme vám denně k dispozici pro vyřizování vašich žádostí. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku