Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Marek GlabasniaOpava-Kateřinky

Jsme právě ten nejvhodnější velkoobchod, který přesně bude vyhovovat vašim potřebám. Naším heslem je ochota, spolehlivost, rychlost a pružnost. V rámci našich služeb provádíme poradenství. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. Náš velkoobchod splňuje nejpřísnější hygienické normy. Hledáte obchod se vstřícným přístupem a ochotou vyhovět? Oslovte nás.

Kontaktní údaje:

U cukrovaru 1282/9
74705 Opava-Kateřinky

 
Telefon: +420553780776
E-mail: marek@galabasnia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Roman Bartkovský

Zajišťujeme bezproblémový provoz velkoobchodu. Naší doménou jsou zemědělské komodity. Vyrábíme ponožky a punčochy všech druhů, velikostí i určení. V rámci velkoobchodu se specializujeme na ochranné prostředky. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku nátěrových hmot. Naše firma provozuje velkoobchod s dřevotřískovými deskami. Vyberte si ze široké nabídky našich hraček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Speedway - Trading, spol. s r.o.

Naše společnost se specializuje především na velkoobchod. Náš spolehlivý a ochotný personál se postará o Vaše požadavky či dotazy. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků. Zaměřujeme se zejména na kvalitu a rychlost dodání. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na poradenství. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Oslovte náš velkoobchod papírenského zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kaspa papír, s.r.o.

Intenzivně rozvíjíme naši výrobu a velkoobchodní prodej. Prodej kvalitního zboží je naší prioritou. Jsme dodavatelem zboží pro obchody s drogerií. Svým zákazníkům pomůžeme vybrat vhodné hračky. Velkoobchodní prodej dřevotřískových desek je jednou z našich činností. Zabýváme se velkoobchodním prodejem nátěrových hmot. Součástí našich služeb je provoz velkoobchodu s ochrannými prostředky. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s kancelářskou technikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku