Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad pro Ústecký krajÚstí nad Labem-centrum

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše náležitosti. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech státní správy. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. Máme pravidelně otevřeno během úředních hodin. Vyřizujeme žádosti a požadavky klientů každý den. Jsme organizace zaměřena na ochotné jednání s občany.

Kontaktní údaje:

Velká Hradební 39/61
40001 Ústí nad Labem-centrum

 
Telefon: +420475252111
E-mail: podatelna2500@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Libochovice

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Budeme se vám věnovat během otevírací doby, která je stanovená úředními hodinami. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Podílíme se na vyřizování žádostí i stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Ústí nad Labem

I vy oceníte služby našeho úřadu. Odbory našeho státního úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Naše organizace si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. Zabýváme se také vyřizováním žádostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Roudnice nad Labem

Náš státní úřad Vám je k dispozici. Zaručujeme důkladné vyřízení všech žádostí. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. Poradíme Vám, kde najít všechny potřebné informace týkající se státní správy. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Teplice

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. Pro veřejnost je u nás otevřeno během úředních hodin. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu Vám rádi poradí s Vašimi problémy. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace. Svou stížnost můžete podat na příslušné oddělení, které je vyřizuje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku