Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad RakovníkRakovník I

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Poradíme Vám, kde najít všechny potřebné informace týkající se státní správy. Zaručujeme důkladné vyřízení všech žádostí. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny stížnosti od občanů. Naše odborníky můžete oslovit kdykoli během úředních hodin.

Kontaktní údaje:

Masná 265
26901 Rakovník I

 
Telefon: +420313520311
E-mail: podatelna2121@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Louny

V rámci pravomocí našeho státního úřadu poskytujeme občanům jisté služby. Zajišťujeme vyřízení vašich požadavků během otevíracích úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Podáte-li na někoho stížnost, budeme se tím zabývat a stížnost vyřídíme. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Na vyřizování žádostí máme speciální oddělení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Hořovice

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Zajistíme postup a vyřízení stížností. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Žatec

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Náš státní úřad je vždy otevřen jen během úředních hodin. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. S ochotou pracovníků našeho úřadu můžete počítat. S radostí vyřídíme veškeré vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Kralovice

Neváhejte navštívit náš státní úřad, který se Vám bude snažit vyhovět. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Svoje požadavky nám můžete prezentovat během otevírací doby, kterou stanovují úřední hodiny. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku