Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad SedlčanySedlčany

Náš státní úřad v rámci svých kompetencí vyřizuje žádosti a podání občanů i podnikatelů. Náš státní úřad si dává záležet na ochotě při jednání. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. Vyřídíme stížnosti včas a důkladně.

Kontaktní údaje:

28. října 174
26401 Sedlčany

 
Telefon: +420318841301
E-mail: podatelna2123@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Votice

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. Naší náplní je také vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Benešov

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi požadavky. Naši zaměstnanci vám ochotně pomůžou. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy. Během úředních hodin jsou pro vás otevřeny naše prostory. Naší snahou je také úspěšné vyřizování vašich stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Milevsko

Jsme jedním ze státních úřadů. V oblasti státní správy Vám rádi poradíme. Během úředních hodin máme otevřeno a v tento čas se vám budeme plně věnovat. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. Zajišťujeme vyřizování žádostí. Ochotně se postaráme o vaše papíry..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Dobříš

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi náležitostmi. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Zabýváme se širokým okruhem služeb včetně vyřizování stížností. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku