Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad DobříšDobříš

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi náležitostmi. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Zabýváme se širokým okruhem služeb včetně vyřizování stížností. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin.

Kontaktní údaje:

Mírové náměstí 1551
26301 Dobříš

 
Telefon: +420318541311
E-mail: podatelna2108@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Příbram

Náš státní úřad je tu pro občany i podnikatele. Zabýváme se vyřizováním žádostí. Poradíme Vám, kde najít všechny potřebné informace týkající se státní správy. Během úředních hodin jsme vám vždy k dispozici. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Jsme státní úřad s velkou ochotou poradit občanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Praha 10

Státní úřady jsou Vám otevřeny pro Vaše potřeby. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Náš úřad najdete otevřený během úředních hodin. Náš úřad nabízí také poradenství. Vyřizujeme všechny přijaté stížnosti. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování Vašich žádostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Praha 2

Během návštěvy našeho státního úřadu si vyřídíte vše potřebné a budete obslouženi zaměstnanci s příjemným vystupováním. Na vyřízení Vašich žádostí se můžete spolehnout. Pokud se v úřední byrokracii nevyznáte, nabízíme vám také poradenské služby. S ochotou pracovníků našeho úřadu můžete počítat. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny stížnosti od občanů. Sledujte úřední hodiny během kterých máme otevřeno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad pro hlavní město Prahu

Náš státní úřad je veřejností vnímán velmi pozitivně díky ochotnému a serióznímu týmu zaměstnanců. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám. Zaměstnanci našeho státního úřadu vyřizují všechny stížnosti. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin. V současné době poskytujeme moderní poradenskou činnost. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku