Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad PříbramPříbram IV

Náš státní úřad je tu pro občany i podnikatele. Zabýváme se vyřizováním žádostí. Poradíme Vám, kde najít všechny potřebné informace týkající se státní správy. Během úředních hodin jsme vám vždy k dispozici. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Jsme státní úřad s velkou ochotou poradit občanům.

Kontaktní údaje:

Čs. armády 175
26101 Příbram IV

 
Telefon: +420318473404
E-mail: podatelna2120@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Hořovice

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Zajistíme postup a vyřízení stížností. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Blatná

Jsme součástí státního úřadu. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Zaměřujeme se na poradenství. Spolehněte se na to, že Vaše žádost bude vyřízena. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Náš státní úřad je velice ochotný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Beroun

Státní úřady jsou připraveny pomoci vyřešit Vaši situaci. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování Vašich žádostí. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně. Náš úřad Vám přináší také možnost poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Dobříš

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi náležitostmi. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Zabýváme se širokým okruhem služeb včetně vyřizování stížností. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku