Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Finanční úřad ŘíčanyŘíčany

Náš státní úřad Vám je k dispozici. Jsme specialisté na poradenství v oblasti fungování státních úřadů. Odbory našeho státního úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Vyřizujeme všechny přijaté stížnosti.

Kontaktní údaje:

Politických vězňů 1233/40
25101 Říčany

 
Telefon: +420323627305
E-mail: podatelna2122@fs.mfcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Finanční úřad Praha 6

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Víme, že není nic nepříjemnějšího než protivný úředník, a proto jsou ti naši vždy milí a ochotní. Vyřizujeme všechny podněty občanů, včetně stížností. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin. Zaměřujeme se na poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Praha 5

Náš úřad poskytuje širokou nabídku služeb. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností. Přineste nám vaši žádost a my ji vyřídíme. Zaměřujeme se na poradenství. Ochotně se zaměřuje na řešení žádostí od občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Praha 8

Patříme mezi státní úřady. Náš státní úřad si dává záležet na ochotě při jednání. Vyhovíme vám nejlépe v době, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finanční úřad Praha 7

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Poradenské služby jsou vám na našem úřadě také k dispozici. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Můžete nás písemně požádat o vyřízení žádosti. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku