Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Církevní instituce > Evangelická církev metodistická

Evangelická církev metodistická

S pestrou nabídkou firem i institucí v oblasti Evangelická církev metodistická se setkáte v katalogu kontaktů, který jsme vytvořili speciálně pro naší velmi náročnou klientelu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farnost Evangelické církve metodistické v Plzni 3 - Husova

Obohatíme Váš duchovní život. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Bude nám ctí uvítat vás v naší Evangelické církvi metodistické. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Zajistíme duchovní program i pro Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Brně

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Rádi Vás přivítáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Plzni 1 - Lochotíně

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Jsme ti správní na církevní výchovu dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovenský evangelický a. v. církevní sbor v Praze

Zabýváme se pravidelnými činnostmi věnujícími se duchovnímu životu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické ve Slaném

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pomoc v nouzi je naším posláním. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Naše bohoslužby zaujmou každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie Evangelické církve metodistické v ČR

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Společně s námi naleznete cestu k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Bude nám ctí uvítat vás v naší Evangelické církvi metodistické. Přijďte navštívit naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evangelická církev metodistická

Součástí našich křesťanských aktivit je i věnování se duchovnímu životu. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Bude nám ctí uvítat vás v naší Evangelické církvi metodistické. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Přijďte na naše duchovní setkání. Navštivte naši zajímavou farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Litoměřicích

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Jsme církev, která Vám nabídne pomoc v nouzi. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Umožňujeme společná církevní setkávání. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Připravujeme pro vás bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanské centrum Příbram

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Přijďte na pravidelná setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Tachově

Staráme se o náš duchovní život. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Zavítejte také na setkání v naší Evangelické církvi metodistické. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Naše farnost se specializuje na pořádání různých svátostí. Pomůžeme Vám s výběrem vystupujících na koncerty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku