Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Endokrinologické ordinace

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Endokrinologické ordinace vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jiří Mertl, endokrinolog

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Dejdarová - praktický lékař

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Broulová - Endokrinologické ordinace

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Hajčmanová

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Monika Mrugová

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Zajišťujeme odbornou péči. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. U nás můžete požádat i o konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lucie Krejčí

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Registrujte se do ordinace praktického lékaře pro dospělé a využívejte naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika Budějovická - Endokrinologie

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Poskytujeme systematickou odbornou péči. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Nebojte se konzultace s námi. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Přeučil - Endokrinologická ordinace

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Sabah Murad - interna

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. U nás se budete cítit příjemně. Objednejte se k nám na konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr.Ota Staněk

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku