Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Jiří Hybler - ELEKTRON

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací, zabezpečovacích systémů, videotelefonů, kamerových systémů a domovní a průmyslové elektroinstalace.

Hlavní oblasti činnosti:
- Dodávka a montáž klimatizací firmy SINCLAIR, LG, FUJITSU, DAIKIN
- Instalace a servis klimatizačních zařízení
- Návrh klimatizačních systémů
- Dodávka a montáž zabezpečovacích systémů firmy PARADOX a JABLOTRON
- Dodávka a montáž videotelefonů firmy WRT, COMMAX, FARFISA
- Dodávka a montáž přístupových systémů firmy SEBURY
- Dodávka a montáž kamerových systémů ACTi, MD
- Dodávka a montáž bytové a průmyslové elektroinstalace ABB, HAGER

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELTEK, spol.s r.o.

Jsme firma zaměřená na prodej kvalitních elektrických zařízení. Rychlost dodání našim zákazníkům je pro naši firmu důležitá. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství elektrických přístrojů pro průmysl. U nás si vás budeme vážit a ochotně vám pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Novák - dřevařské práce

Náš obchod se zaměřuje na prodej elektrotechnického zařízení. Serioznost je pro nás elementární. Zaručujeme Vám kvalitu našeho elektrotechnického zboží. Vaše požadavky vyřešíme rychle a bez čekání. V první řadě Vám poskytneme kvalitní znalost našeho zboží. V naší nabídce naleznete pouze zboží splňující požadované normy. Zařídíme pro Vás také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richter + Frenzel s.r.o.

U prodeje klimatizační techniky nám záleží na Vaší spokojenosti. Využijte našich služeb v oblasti prodeje klimatizační techniky. Specializujeme se na montáž klimatizační techniky. Zaměřujeme se na klimatizace. Prodáváme jako velkoobchod. Jsme maloobchodní prodejci. Můžete si u nás vybrat topení, které bude opravdu kvalitní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Ptáček- Prodej audiovizuální elektroniky

Naše firma se zabývá prodejem elektrospotřebičů. Jsme specialisté na rychlost dodání spotřební elektroniky. Nakupte u nás kvalitní elektroniku. U nás budete maximálně spokojení. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti spotřební elektroniky. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Specializujeme se na satelity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Stařík

V našem sortimentu spotřební elektroniky najdete také kvalitní elektrospotřebiče. Z našeho seriózního přístupu budete opravdu maximálně nadšení. Dokážeme nalézt rychlá a zároveň účinná řešení při výběru vhodného elektra. Jsme specialisté na poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Naše elektronika splňuje veškeré energetické normy. Poskytujeme servis v prodeji spotřební elektroniky. Žádná domácnost nemůže fungovat bez pračky, s jejímž výběrem vám rádi pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HECOM, spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti výpočetní techniky. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky. Nabízíme jak velkoobchodní, tak maloobchodní servis výpočetní techniky všeho druhu. Naši odborníci Vám zajistí montáž výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Riedel, Transformatoren, s.r.o. - Výroba elektrosoučástek

Naše společnost uplatňuje ve výrobě v oblasti elektro moderní technologie. Nabízíme poctivou výrobu elektro zboží s kvalitními výslednými produkty. Zajistíme vám spolehlivé držáky. Naše společnost je zaměřena na výrobu transformátorů. Naše činnost spočívá především ve výrobě elektrosoučástek. Zajišťujeme servis a opravy průmyslové elektroniky. Konečně kvalitní výroba dostupná pro všechny. Sousředíme se na výrobu výpočetní komunikační techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRONIX s.r.o.

Vyzkoušejte naši rychlost a kvalitu našich služeb. Naše firma se zaručí za seriozní jednání svých prodejců v oblasti elektrických přístrojů. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže s výběrem elektrických přístrojů. Zabýváme se prodejem generátorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

geoobchod, s.r.o.

Nabízíme prodej spolehlivého elektrotechnického zařízení. Kvalitu našeho elektrotechnického zboží Vám rádi zajistíme. Zabýváme se poradenstvím v oblasti výběru elektrotechnického zařízení a přístrojů. Ochotu pomoci zákazníkovi Vám garantujeme. Umíme využívat našich odborných znalostí v oboru. Serióznost vystupování vůči našim zákazníkům je u nás vždy zajištěna. Servis elektrotechnických přístrojů je součástí našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku