Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dvouhvězdičkové

U nás najdete ucelenou databázi dvouhvědičkových hotelů, které poskytují komfort a příznivou cenu. Vyberte si ten nejlepší!

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Hlavatá - Pension JANA **

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U kohouta

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. V našem baru budete jistě spokojeni. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mondeo Prague, s.r.o. - Hotel Mondeo

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Holub - Hotel Alfa

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - Malý Šišák

Využijte ubytování za výhodné ceny. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Boucerová - Penzion Jedlová

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S. O. M. Praha Hotel Hláska

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Ubytujte se v našem hotelu. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod skalou

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Poskytujeme ubytování na úrovni. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Zařídíme Vám ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Dobroucký - Penzion Dobroucký

Poskytujeme kvalitní ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Riviera

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku