Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dvouhvězdičkové

U nás najdete ucelenou databázi dvouhvědičkových hotelů, které poskytují komfort a příznivou cenu. Vyberte si ten nejlepší!

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lucie Šrankotová - Vila Lucie

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Königmon, spol. s r.o. - Hotel Adria

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Jistě oceníte i možnost stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandr Pavlovič - Hotel Albertovec

S naším ubytováním budete spokojeni. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Martin Aleš - Hotel Stachov

Využijte našeho příjemného ubytování. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Pavel Klimeš - Pension Veselý Výlet

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Achen St., s.r.o. - Hotel Grand

Objednejte si u nás ubytování včas! Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKD Hotel Průmstav, s.r.o. - Hotel Garni

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Připojte se k našim výletům do okolí. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. V blízkosti našeho ubytování je příroda. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Harrachov

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Libuše

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Apartmány pro všechny náročné hosty. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koryber, s.r.o. - Hotel Hubertus

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme vám ubytovací služby. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Na náš hotel se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku