Nepřehlédněte

Dvouhvězdičkové

Poradenství v oboru Dvouhvězdičkové vám rádi a ochotně poskytnou naši skuteční odborníci, díky ucelenému přehledu kontaktů z dané oblasti, který nabízíme k nahlédnutí zde.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pozemstav Brno - Hotel Jelenice

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ubytovací služby v příjemném prostředí. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA Trading, s.r.o. - Pension Ariadne

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Weissová - Hotel Weiss

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Naše chalupy si jistě zamilujete. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Petrášková - Penzion Podhradí

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. V našem baru budete jistě spokojeni. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Naše ubytování poskytuje zázemí s možností koupání. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pálava, spol. s r.o.

S ubytováním v našich službách neváhejte. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hrabalová - Penzion Romeo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jelen

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Karasová - Penzion a restaurace Sýkorák

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Možnost přistýlky jistě oceníte. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Prometheus

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Schwarcz - Hotel Rustica

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Pro milovníky koupání bude pobyt u nás ideální. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku