Nepřehlédněte

Dřevostavby

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kaloč, dřevostavby

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Zajišťujeme kompletní servis při výstavbě dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Canadian comfort, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše firma nabízí provedení oprav. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Provádíme veškeré práce při realizaci dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Igor Leščenko - Plusbau

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební firma provádí rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanse Haus CZ, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Lukeš-dřevostavby

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Staráme se také o výrobu. Vypracujeme pro vás projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZDP - Dřevovýroba, s.r.o.

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Mimo jiné provádíme výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domky BNP, s.r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Pagáč

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Jednou z našich dalších služeb je také výroba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AAA Thermodum, s.r.o.

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Specializujeme se také na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku