Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevostavby

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SRUBY PACÁK, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Zabýváme se i pracemi spojenými s izolací. Mimo jiné provádíme výrobu. Nabízíme také službu montáže. Provádíme spolehlivý stavební dozor. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bajulus, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. K projekci používáme vysoce kvalitních plánů ve spolupráci s odborníky. Nabízíme výstavbu dřevostaveb různých typů a velikostí. Zabýváme se instalacemi všech druhů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURODOMY, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DřevArt, s.r.o.

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Provádíme také práce spojené s izolací. Jednou ze služeb, které nabízíme, jsou pokrývačské práce. Připravíme a zrealizujeme projekt pro dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Intertes, spol. s r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Staráme se také o výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fachkas stavební společnost, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů včetně veškerých služeb. Obraťte se na nás a vypracujeme vám projektovou dokumentaci. Poskytujeme veškeré služby při výstavbě dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LogTorssi, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje výstavbu. Mimo jiné provádíme výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STEKO PRODUKT, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celet, s.r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Také se specializujeme na výrobu. Mezi naší hlavní činnost patří zatepletní. Zajišťujeme kompletní servis při výstavbě dřevostaveb. Zajistíme pro vás vše ohledně zateplování fasád..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku