Nepřehlédněte

Dřevostavby

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TBF dřevostavby, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Jsme specialisté na plovoucí podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Novotný - Dřevostavby

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Mimo jiné provádíme výrobu. Mimo jiné zajišťujeme i službu montáže. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kočka - tesařství

Specializujeme se na stavební činnost. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Můžeme pro vás zajistit i pokrývačské služby. Na základě požadavků zákazníka provádíme veškeré dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Kalčík, Dřevostavby

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Vypracujeme pro vás projektovou dokumentaci. Provádíme veškeré práce při realizaci dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Energo Consulting, s.r.o.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Realizujeme dřevostavby podle požadavků zákazníka. Mezi naše další služby patří také výstavba krbů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku