Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevostavby Ústecký kraj

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PILA UNION

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Zajišťujeme kompletní servis při provádění výkopových prací. Nabízíme provedení kvalitních a odborných instalatérských prací. V naší nabídce máme velké množství různých typů plovoucích podlah. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Zemní práce zajišťujeme ve spolupráci s odborníky. Nabízíme také službu montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ART Create, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Také zprostředkováváme výrobu. Naši pracovníci provádí i službu montáže. Poskytujeme službu obkladačských prací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Antonů, INmont

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Našim klientům zajišťujeme také službu výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství a tesařství Štanc

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Ani montáž není pro naše pracovníky žádný problém. Zajišťujeme zednické práce s kvalitními materiály.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Petr Matička - kanadské srubové domy

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tesařství Souček

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Nabízíme i služby pokrývačů. Pro naše klienty provádíme i montáže. Specializujeme se na sádrokartonářské práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alant, s.r.o.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Jednou z našich dalších služeb je také výroba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lukáš Burda

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše firma zajišťuje výstavbu. Mimo jiné nabízíme službu výroby. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NORDSTAV a.s.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Pro naše klienty nabízíme také výrobní služby. Naši odborníci vám poskytnou kompletní řešení inženýrských sítí. Provádíme výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Schwob

Vyzkoušejte naši firmu, která se zabývá prováděním staveb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku