Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevostavby Pardubický kraj

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 

Dřevostavby v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Brabec - Dřevostavby

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sawlog, s.r.o.

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše firma nabízí provedení oprav. Také zprostředkováváme výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Canadian Wood, a.s.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GRIFFIN - Dřevostavby rychle

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Můžeme pro vás zajistit i klempířské práce. Provádíme dřevostavby na klíč.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřevostavby Preisler a syn, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŽIVA Dřevostavby

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Specializujeme se také na výrobu. I tesařské práce spadají do kompetence našich řemeslníků. Provádíme výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radka Preislerová- Dřevostavby

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Synek

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kadlec - dřevostavby

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Mimo jiné provádíme výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GARANTEA, s.r.o.

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Jsme specialisté na plovoucí podlahy. Nabízíme různé druhy úprav fasád. Máme výběr z velkého množství typů a barev dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku