Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevostavby Moravskoslezský kraj

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KOALA Log Homes, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Stavíme kvalitní a cenově dostupné dřevostavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Vysloužil

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střechy - Doležal

Naše firma je specialistou na provádění staveb. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Nabízíme i služby profesionálních klempířů. Pro naše klienty provádíme i montáže. Zabýváme se zateplením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATRACAVUM s.r.o.

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Připravíme a zrealizujeme projekt pro dřevostavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tesařství Kabašta

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Jednou ze služeb, které nabízíme, jsou pokrývačské práce. Nabízíme výstavbu dřevostaveb různých typů a velikostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MORAVIA WOOD

Specializujeme se na stavební činnost. Naše firma zajišťuje výstavbu. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Mimo jiné zajišťujeme i službu montáže. Provádíme výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kajzar - lesnictví a dřevařství, s.r.o.

Zabýváme se prováděním různých staveb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Zprostředkováváme také službu výroby. Specializujeme se na výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřevěné konstrukce ŠOPÍK, s.r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střechy Petr Pollák

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše firma nabízí provedení oprav. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naši zaměstnanci jsou kvalifikováni i pro provádění izolace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Maléř

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Mimo jiné nabízíme i tesařské práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku