Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevostavby Kraj Vysočina

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Wood System, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Zabýváme se poradenstvím, servisem a zpracováním rozpočtu. Zařídíme pro vás projektovou dokumentaci. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Miloslav Bouček

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše společnost nabízí výstavbu. V naší nabídce figuruje i služba montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGENTURA BYDLENÍ, spol. s r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše firma zajišťuje výstavbu. Mimo jiné zajišťujeme výrobu. Nabízíme také službu montáže. Jsme experty na zemní práce. Zajišťujeme kompletní servis při výstavbě dřevostaveb. Zajistíme vám dodání a pokládku zámkové dlažby. K našim službám v oboru stavebnictví patří také pokládka dlažby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Bartoška

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Vyhotovujeme projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Glost, spol. s r.o. - dřevostavby, nábytek, RD

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Staráme se také o výrobu. Zabýváme se projektovou dokumentací. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Engelhart

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Zajišťujeme také pracovníky kvalifikované pro montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Fikar - montované dřevostavby

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Máme zkušenosti při realizaci dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Bartoška

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Zabýváme se i pracemi spojenými s izolací. Naši pokrývači jsou mistry svého oboru. I tesařské práce spadají do kompetence našich řemeslníků. Specializujeme se také na montáže. Obraťte se na nás a vypracujeme vám projektovou dokumentaci. Poskytujeme veškeré služby při výstavbě dřevostaveb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Hroch

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše firma nabízí provedení oprav. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Máme zkušenosti při realizaci dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sruby - Jiří Urban

Využijte naši firmu na stavební činnost. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Zajišťujeme také službu izolace. Také zprostředkováváme výrobu. Naši specialisté vám zpracují projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku