Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dřevostavby Hlavní město Praha

vaše spokojenost je našim cílem, proto jsme pro vás vytvořili sestavu, zahrnující kontakty a informace o organizacích a firmách, které zaměřili svou činnost na oblast Dřevostavby.

 

Dřevostavby v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

JZ - servis, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Intertes, spol. s r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Staráme se také o výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TERMITAN s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Zabýváme se stavebnictvím, kde mimo jiné nabízíme zednické práce. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Zajišťujeme rekonstrukce bytových jader v panelových i cihlových domech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Štrincl, dřevostavby

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Designerium Czech

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diamer Export, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Také zprostředkováváme výrobu. Nabízíme také montáž.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KK International, spol. s r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Jednou z našich dalších služeb je také výroba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVMAN PRAHA, s.r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Patera

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanse Haus CZ, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku