Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dovolená v ČR

Sháníte-li profesionály v oblasti Dovolená v ČR, můžete je najít v našem jedinečném přehledu, který jsme pro vás sestavili, a který vám poskytne dostatek užitečných informací.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CK Príma dovolená, s.r.o.

Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem v oblasti poskytování cestovních služeb a pohostinství. Nabízíme znalosti, které oceníte. Jsme firma, která je pojištěna dle zákona. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doyen, s.r.o.

Naše cestovní služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Námi poskytované služby jsou seriózní. Rádi Vám zprostředkujeme bezstarostnou dovolenou. Rádi Vám poradíme s čímkoli díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katarzyna Poláková

Jsme ochotni splnit vám každé přání, které vám uvidíme na očích. Naše kvalitní vztahy se zákazníky jsou založené na ochotě našeho seriózního personálu a současně také na vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu. Využijte u nás nabídky cestovních služeb nejvyšší kvality. Naší prioritou je zajistit spokojeným klientům hezkou a bezstarostnou dovolenou. Co se týče naší firmy, je samozřejmě pojištěna dle zákona. Naše společnost je velmi znalá v oblasti cestování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Hynek - Hypex - Inter chata

Zákazníkům se náš personál s perfektní znalostí cestovního ruchu věnuje s maximální péčí, v případě potřeby jim pomůže s výběrem konkrétní služby nebo produktu a poskytne jim i poradenství na úrovni. Pro všechny případy je naše cestovní kancelář dle zákona pojištěna proti úpadku. Při návštěvě naší pobočky cestovní kanceláře Vám jsou k dispozici naši seriózní zaměstnanci. Na kvalitu naší cestovní kanceláře se můžete spolehnout. Vyberte si zájezd z naší bohaté nabídky a užijte si dovolenou bez starostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Tours Třeboň, s.r.o.

Užijte si bezstarostnou dovolenou u nás. Naše společnost se zaměřila na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce. S vašimi dotazy, se obracejte na ochotný personál naší agentury. Naše cestovní kancelář, která je pojištěna dle zákona, pro vás zajistí špičkový servis a komfort při nákupu zájezdů z její nabídky. Jsme společnost na cestovní zájezdy, na jejíž serioznosti si zakládáme. Díky našim znalostem poskytujeme kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Hušek, dovolená v ČR

Od zaměstnanců naší cestovní kanceláře můžete očekávat velice seriózní jednání. Naše cestovní kvalitní služby Vám jsou k dispozici. Chceme vyzdvihnout ochotu a snahu pomoci u našich delegátů. Jsme kvalitní cestovní agenturou i díky znalostem a profesionalitě našich delegátů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH VOUCHER, s.r.o.

S dotazy k poskytovaným službám z oblasti cestovního ruchu se naši zákazníci obrací na náš seriózní a ochotný personál. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí. Připravujeme pro vás školní zájezdy a výlety na míru. Vyberte si v naší cestovní kanceláři víkendový pobyt podle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Edurex Tour, s.r.o.

Poradíme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku služeb a produktů zaměřených na oblast cestovního ruchu ve vysoké kvalitě a za výhodné ceny. Naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku dle zákona. Námi poskytované služby jsou seriózní. Management naší společnosti se zaměřil na příjemné vystupování personálu na pobočce a důsledně dbá na jeho ochotu a úslužnost tak, aby zákazníci byli spokojeni nejen s kvalitou nabízených služeb, ale i se samotnou obsluhou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Sojková - Rodatour, zájezdy

Pobyt u moře přizpůsobíme Vašim potřebám. Využijte naší výhodné nabídky eurovíkendů. Využijte first minute nabídku naší pobočky a zakupte si exotickou dovolenou. Pobytové i poznávací last minute zájezdy od naší cestovní kanceláře se vám vyplatí. Přicházíme také s výhodnou nabídkou rybářských pobytů. Naše cyklistické zájezdy jsou vhodné pro každého. Našim sportovním zájezdům neodoláte. Vyberte si z velkého množství našich oblíbených lyžařských zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Kovaříková - cestovní agentura

Naše společnost vám s potěšením zařídí bezstarostnou dovolenou. Naši zákazníci si oblíbili naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch. Jsme cestovní agenturou s bohatými znalostmi, a to na nás naši zákazníci oceňují. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku