Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Dopravní zdravotní služby

Dopravní zdravotní služby

Díky vytvoření naší databáze firem a institucí, jsme vám v momentě schopni nabídnout cenný zdroj informací, který vám usnadní orientaci a výběr v oblasti Dopravní zdravotní služby.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Skřivánek - dopravní zdravotní služba

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Obrdlík - doprava zdravotní služby

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Základem naší práce je individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Navláčil - Dopravní zdravotní služby

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Klika - zdravotnictví, doprava

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Vojtas, dopravní zdravotní služba

Nabízíme odborné zdravotní služby. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Šmíd- Dopravní zdravotní služby

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Franc Dopravní zdravotnická služba

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Fritz, sanitní služby

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Poskytujeme také konzultace. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Korecký - dopravní zdravotní služba Kryry

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme také konzultace. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Drtík

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Vyznáváme zásady odborné péče. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku