Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko volného času, Ivančice

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Získáte u nás kvalitní znalosti. Provádíme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní dům dětí a mládeže Stodůlky

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Pro naše strávníky připravujeme v naší jídelně každý den dostatek čerstvého ovoce i zeleniny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Mikulov, okres Břeclav

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Učíme každého s velkou ochotou. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Poskytneme vám 100% poradenství. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domino cz

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Důvěřujte našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Prachatice

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže, Mariánské Lázně

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Pelhřimov, Pražská

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Naše služby zahrnují také poradenství. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Zaručujeme 100% znalost věci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže ve Veselí nad Moravou

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Základem našeho úspěchu je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Hostinné

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Kyjov

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. U nás se naučíte mnoha znalostem. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku