Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov Don Bosko SKM

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tišnov

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže v Litoměřicích

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše rady vám výrazně pomohou. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Základem našeho úspěchu je serioznost. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Znojmo

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Získáte u nás kvalitní znalosti. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže České Budějovice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce z vás udělá řezbáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Strakonice

Sídlíme v příjemném prostředí. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Horní Slavkov

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí- Dom dětí a mládeže

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vyškov

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Poradenství je také náplní naší práce. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Železný Brod, Jiráskovo nábřeží

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zajištěna je u nás rovněž družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku