Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko volného času Korunka

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kuřim

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže ELKO Lovosice

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Vystudujte u nás obor fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Šumná, okres Znojmo

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sušice, nábř. Jana Seitze

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Naše odborné poradenství můžete využít kdykoli. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bludiště

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Jsme znalí oboru. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bystřice nad Pernštejnem- Dom dětí a mládeže

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku