Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČMOS PŠ-ZOOS, DDM Praha 4-HOBBY CENTRUM

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Náš přístup je komplexní a seriózní. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Animo

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Ochotně se vám přizpůsobíme. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Těšín

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Černouličnický klub

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Neváhejte se naobědvat v naší místní jídelně. Vedeme kurzy fotografování pro začátečníky. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů. Ubytování Vám také rádi sjednáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Matýsek

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junior - dům dětí a mládeže, středisko volného času - Domy dětí a mládeže

U ná snaleznete příjemné prostředí. Jsme velice seriozní institucí. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Poskytujeme také příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Využijte možnosti odborného poradenství. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Větrník

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku