Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Tachov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Rychvald

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská agentura Kroužky, s.r.o.

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Staňte se skvělým fotografem díky naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Karlovy Vary

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum - Dům dětí a mládeže, Ledeč nad Sázavou - Domy dětí a mládeže

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. Základem našeho úspěchu je serioznost. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stonožka

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času dětí a mládeže Semily

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. U nás je ochota vždy zaručena. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Šumperk

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klatovy

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Ve vzdělávání využíváme serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku