Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Vedeme semináře na různá témata..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ, Chomutice

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Žáci se mohou stravovat ve školní jídelně. Nabízíme příjemné prostředí naší družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecký klub Eliot Brno

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Praha 9

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Poskytujeme zavedené služby poradenství. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blansko

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAM Prostor

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Orlová

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blovice

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Rozšiřte si u nás své znalosti. Využijte možnosti odborného poradenství. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku