Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Praha 9

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Jsme odborníci na poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mraveniště - centrum volného času při Základní škole Říčany

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - tes

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Poradíme vám, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Soběslav

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Telč

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Opava

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabídneme Vám i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Hlinsko

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku