Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rodinné a Montessori centrum

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babický drak

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Třebíč

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Rozšiřte si u nás své znalosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tyflo Vysočina Jihlava, o.p.s.

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum tvořivosti

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. U nás dosáhnete více znalostí. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Zaručíme vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Do vzdělávání investujeme své znalosti. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Alcedo

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Nabízíme seriozní vzdělávání. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku