Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Strakonice, Podskalí

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Obraťte se na naše poradenství. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. V naší základní škole jsme pro děti připravili příjemné prostředí plné přátelské atmosféry..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Získáte u nás kvalitní znalosti. Naší serioznosti můžete důvěřovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Hodonín - Centrum ekologické výchovy

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Prachatice

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Ke svým klientům jsme ochotní. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ateliéru ZEBRA

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coworking Centrum, s.r.o.

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Korunka

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kuřim

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže ELKO Lovosice

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Vystudujte u nás obor fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Šumná, okres Znojmo

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku