Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městský dům dětí a mládeže, Mohelnice

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Přeštice

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. U nás se naučíte mnoha znalostem. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Za serióznost ručíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Postoloprty

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše mateřská škola poskytuje služby na vysoké úrovni. Naučíme vás malířskému řemeslu. Stát se profesionálním fotografem bude díky naší instituci hračka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná zdravotnická škola Kladno

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volnočasových aktivit Kotlanka

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Neváhejte se zapsat na naše semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jižní Město

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. O naše studenty se ochotně staráme. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Beruška

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme specialisté v poradenských službách. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Rozšíříme vaše znalosti. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Ochota našich vyučujících je zaručena. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku