Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Úvaly

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Vaše děti si v naší jídelně pochutnají. Součástí školy je školní družina. Naše instituce vám pomůže stát se v budoucnu profesionálním fotografem. Poskytujeme semináře z různých oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Hlučín

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Kaplice

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže a školní jídelna, Tábor

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Využijte nabídky našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Telč

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Opava

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabídneme Vám i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku