Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Jihlava

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uherský Brod - SEV ŠKOLA

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asterix - středisko volného času Havířov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tachov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Rychvald

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská agentura Kroužky, s.r.o.

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Staňte se skvělým fotografem díky naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Karlovy Vary

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum - Dům dětí a mládeže, Ledeč nad Sázavou - Domy dětí a mládeže

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. Základem našeho úspěchu je serioznost. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku