Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Znojmo

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Východní

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Základem našeho úspěchu je serioznost. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V naší jídelně máme skvělý výběr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Zvoneček Mělník

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Do vzdělávání investujeme své znalosti. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. V naší mateřské škole budou vaše děti spokojené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Přijímáme přihlášky na naši střední školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Žihle

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Most

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Tehov

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bystřice

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Poskytneme vám 100% poradenství. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku