Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Keramika ART Dílko

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Konečně základní škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům rytířských ctností

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Dolany

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naše poradenské služby jsou kompletní. Občerstvení nabízíme v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naše Lány, občanské sdružení

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KLOM Blansko

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Villa

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP SPÁLENÉ POŘÍČÍ

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola automobilní Brno

U ná snaleznete příjemné prostředí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Zabýváme se nejen poradenstvím. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku