Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Cvikováček

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Ochota je důležitá. Studujte kvalitně na naší střední škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Poskytujeme zavedené služby poradenství. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Hodonín

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Využijte možnosti vzdělávání, vedeného našimi kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Na Výsluní

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. U nás získáte znalosti z různých oborů. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Naše jídelna je otevřena všem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Sokolov

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Odborně vám poradíme. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Jsme seriozní. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Slavkov u Brna

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. MŠ Jindřichův Hradec, Pod Kasárny

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadélko Zany

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Náš přístup je komplexní a seriózní. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Poskytujeme zavedené služby poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku