Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum volného času Kravaře

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Využijte u nás také nabídky ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Krumlov

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Jedním z našich studijních oborů je i architekt. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tábor, Tržní náměstí 346

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Jedním z našich studijních oborů je i architekt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Polná

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Zakládáme si na seriozním jednání. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Máme pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. V naší instituci pracuje také fotograf. Jsme specialisté na ekonomiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Solár - tanec

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Poskytneme vám 100% poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Ve vzdělávání využíváme serióznost. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uničov

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. U nás můžete využít možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Přelouč

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Můžete také využít našeho osobního poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Kaznějov

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sluníčko, Duchcov

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Zaměřujeme se na 100% ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku