Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Habartov

Příjemné prostředí je naším krédem. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Hrádek Třebíč

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Učíme každého s velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Důvěřujte naší serioznosti. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Pelíšek, Vrchlabí

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Naši činnost vykonáváme seriozně. Naše služby zahrnují také poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Alfa

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Odborně vám poradíme. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Děčín IV

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Nabízíme seriozní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro děti, rodinu a volný čas

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Serioznost je naší vizitkou. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Klubko Staré Město

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Jsme seriozní. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Hradec Králové

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Poskytneme vám komplexní poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Jsme znalí oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku