Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Lojovice

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Manětín

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AZ Centrum Havlíčkův Brod - Středisko volného času

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Našim záměrem je ochotné jednání. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naše Lány, občanské sdružení

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jihlava

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uherský Brod - SEV ŠKOLA

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asterix - středisko volného času Havířov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tachov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Rychvald

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku