Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko volného času Hodonín - Klub mladých

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděžda Petrovičová

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahrada, o.p.s.

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Strnadová

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Ručíme za seriozní jednání a přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FF Centrum Zdice

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum AMAVET- Junior Brno

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. V naší základní škole získáte dobré vzdělání. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Praha - Horní Počernice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Pekárková, zájmové kroužky pro děti

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volného času Kravaře

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Využijte u nás také nabídky ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Krumlov

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Jedním z našich studijních oborů je i architekt. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku