Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bašť se baví

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Ke svým klientům jsme ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Jemnice - Dům dětí a mládeže

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mládežnický pěvecký sbor CANTUS MELODY

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Doplňte si potřebné znalosti u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času, Ivančice

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Získáte u nás kvalitní znalosti. Provádíme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní dům dětí a mládeže Stodůlky

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Pro naše strávníky připravujeme v naší jídelně každý den dostatek čerstvého ovoce i zeleniny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Mikulov, okres Břeclav

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Učíme každého s velkou ochotou. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Poskytneme vám 100% poradenství. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domino cz

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Důvěřujte našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Prachatice

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku