Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KLOM Blansko

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Villa

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP SPÁLENÉ POŘÍČÍ

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola automobilní Brno

U ná snaleznete příjemné prostředí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Zabýváme se nejen poradenstvím. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1 Dům dětí a mládeže, Zastávka, okres Brno-venkov

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Důvěřujte naší znalosti. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Trend

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Rozšíříme vaše znalosti. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Pohořelice

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Týn nad Vltavou

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Nabízíme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blatná

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přímo u nás můžete využít služby fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku