Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Radovánek, Žihle

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Most

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Tehov

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČMOS PŠ-ZOOS, DDM Praha 4-HOBBY CENTRUM

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Náš přístup je komplexní a seriózní. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Animo

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Ochotně se vám přizpůsobíme. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Těšín

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Černouličnický klub

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Neváhejte se naobědvat v naší místní jídelně. Vedeme kurzy fotografování pro začátečníky. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů. Ubytování Vám také rádi sjednáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku