Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Staré Město

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DDM Písek

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ M. Alše Mirotice

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Domaželice

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování. Naše fotografické obory jsou jedni z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASTRA, centrum volného času, Frenštát p.R.

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bašť se baví

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Ke svým klientům jsme ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Jemnice - Dům dětí a mládeže

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku