Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko volného času dětí a mládeže Semily

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. U nás je ochota vždy zaručena. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Šumperk

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klatovy

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Ve vzdělávání využíváme serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Chomutov - Domy dětí a mládeže

Příjemné prostředí naleznete u nás. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Důvěřujte našemu poradenství. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Vedeme semináře na různá témata..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ, Chomutice

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Žáci se mohou stravovat ve školní jídelně. Nabízíme příjemné prostředí naší družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecký klub Eliot Brno

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Praha 9

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Poskytujeme zavedené služby poradenství. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blansko

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku