Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná zdravotnická škola Kladno

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volnočasových aktivit Kotlanka

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Neváhejte se zapsat na naše semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jižní Město

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. O naše studenty se ochotně staráme. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Beruška

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme specialisté v poradenských službách. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Rozšíříme vaše znalosti. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Ochota našich vyučujících je zaručena. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hopík

Zlepšete si své vědomosti v našem příjemném prostředí. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Za serióznost ručíme. Odborné poradenství je jednou z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NiPA Česká Kanada, s.r.o.

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Lesná

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotu u nás nehrajeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Próza a poezie o. s.

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. U nás pracuje jen ochotný personál. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku