Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Telč

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Opava

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabídneme Vám i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Hlinsko

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. U nás vám poskytneme poradenství na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Nýřany

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Zakládáme si na seriozním jednání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Osek

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Ve všem vám poradíme. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Naučíme vás, jak se stát profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Poděbrady

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Využijte možnosti prohlédnout si naši mateřskou školu. V naší základní škole důsledně dbáme na socializaci a osobní rozvoj našich žáků. Přihlaste své děti na naší střední školu. Jsme gymnázium s kvalifikovanými zaměstnanci. Naše umělecká škola učí zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku