Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Serioznost je pro nás důležitá. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Ve všem vám poradíme. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Pardubice, Štolbova 2665

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Zajišťujeme seriozní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blovice

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Naše poradenství vás nezklame. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Vlašim

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Staré Město

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DDM Písek

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ M. Alše Mirotice

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Domaželice

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování. Naše fotografické obory jsou jedni z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku