Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Serioznost je pro nás prvořadá. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. U nás získáte znalosti z různých oborů. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Olomouc

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUNDONIA, s.r.o.

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Základem našeho úspěchu je serioznost. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné a Montessori centrum

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babický drak

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Třebíč

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Rozšiřte si u nás své znalosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku