Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Hranice

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Poskytneme vám 100% poradenství. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Mozaika Polička - Domy dětí a mládeže

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní středisko Města Pečky

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše poradenské služby jsou kompletní. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Cvikováček

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže - Dům UM, Praha 10

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Ochota je důležitá. Studujte kvalitně na naší střední škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Poskytujeme zavedené služby poradenství. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Hodonín

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Využijte možnosti vzdělávání, vedeného našimi kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Špičák Česká Lípa, Na Výsluní

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. U nás získáte znalosti z různých oborů. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Naše jídelna je otevřena všem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Sokolov

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Odborně vám poradíme. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku