Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Orion Němčice nad Hanou

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Dbáme na to, aby děti byly v družině v bezpečí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Svitavy - Domy dětí a mládeže

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Děčín VI

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Garantujeme seriozní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostrov - Dům dětí a mládeže

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. S dětmi vykonáváme aktivity, díky kterým se mohou plně rozvíjet v oblasti pohybové, hudební, výtvarné i rozumové. Nabízíme kvalitní služby základní školy. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů. U nás můžete využít možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bílina

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Jsme velice seriozní institucí. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Využijte nabídky naší základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecké studio Vršovice Lenka Šmídová

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Budoucí malíři studují na naší škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Rakovník, Čermákovy sady

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Vyberte si z naší široké nabídky seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku