Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volného času Bilbo

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Ostrov

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Žďár nad Sázavou- Dom dětí a mládeže

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Jsme seriozní. V naší instituci pracuje také fotograf..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stonožka Nová Paka

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Pořádáme kurzy pro fotografy. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vikýř

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium. Tesařům nabízíme potřebné vzdělání. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov

Sídlíme v příjemném prostředí. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Podporujeme rozvoj znalostí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová - Domy dětí a mládeže

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Specializujeme se na odborné poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel domu dětí a mládeže v Rumburku

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku