Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Delta, Pardubice

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Naše služby zahrnují také poradenství. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stod

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga lesní moudrosti dětí a mládeže

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. U nás se naučíte mnoha znalostem. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. Máme pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Šikula

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keramika ART Dílko

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Konečně základní škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům rytířských ctností

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Dolany

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naše poradenské služby jsou kompletní. Občerstvení nabízíme v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naše Lány, občanské sdružení

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku