Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Hradec Králové - Domy dětí a mládeže

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naše instituce se specializuje na vzdělávání fotografů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Týniště nad Orlicí

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Poskytujeme 100% serioznost. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času DUHA Jeseník - Domy dětí a mládeže

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Vytvořili jsme pro děti příjemné prostředí plné zábavy a vzdělávání. Naše základní škola vzdělává a baví. Na našem gymnáziu máme k dětem individuální přístup. V naší družině si děti odpočinou po náročném vyučování. Využijte toho, že se přímo u nás můžete naučit být dobrým fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Nýrsko, Husova 156

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Teplice

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Nymburk

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže a školní družina Oslavany

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Celá naše škola má velice ochotný přístup. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku