Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Stonožka Nová Paka

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Pořádáme kurzy pro fotografy. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vikýř

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium. Tesařům nabízíme potřebné vzdělání. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov

Sídlíme v příjemném prostředí. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Podporujeme rozvoj znalostí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová - Domy dětí a mládeže

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Specializujeme se na odborné poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel domu dětí a mládeže v Rumburku

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marie Procházková,kurzy

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Rokycany

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Poskytneme vám komplexní poradenství. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Přijďte využít i našich služeb poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský zábavní park

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Zaručíme vám odpovídající ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Pelíšek, Vrchlabí

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Naše poradenství vás nezklame. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku