Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor dobrovolných hasičů Lesná

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotu u nás nehrajeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Próza a poezie o. s.

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. U nás pracuje jen ochotný personál. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Jsme ochotní. Naše rady vám výrazně pomohou. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junior - Dům dětí a mládeže, Brno

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Jsme střední škola zaměřená na přípravu dětí na život..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 9

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Jsme odborníci na poradenství. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mraveniště - centrum volného času při Základní škole Říčany

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - tes

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Poradíme vám, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Soběslav

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku