Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Zábřeh

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Nabízíme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Žatec - Domy dětí a mládeže

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Zaručujeme 100% znalost věci. Náš přístup je komplexní a seriózní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kutná Hora

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Máme velké znalosti k učení druhých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Domaželice

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Při přípravě pokrmů v naší jídelně používáme kvalitní a čerstvé suroviny. Využijte služby naší družiny. Naše fotografické obory jsou jedni z nejlepších v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ICE CZECH LETŇANY, a.s.

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Příbram

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asterix, příspěvková organizace

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme poradenství od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Star Line - dětské rekreace, s.r.o.

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Ostrava - Zábřeh, Gurťejovova

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku