Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Strakonice

Sídlíme v příjemném prostředí. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Horní Slavkov

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí- Dom dětí a mládeže

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vyškov

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Poradenství je také náplní naší práce. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Železný Brod, Jiráskovo nábřeží

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zajištěna je u nás rovněž družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Orion Němčice nad Hanou

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Dbáme na to, aby děti byly v družině v bezpečí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Svitavy - Domy dětí a mládeže

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Děčín VI

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Garantujeme seriozní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostrov - Dům dětí a mládeže

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. S dětmi vykonáváme aktivity, díky kterým se mohou plně rozvíjet v oblasti pohybové, hudební, výtvarné i rozumové. Nabízíme kvalitní služby základní školy. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů. U nás můžete využít možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bílina

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Jsme velice seriozní institucí. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Využijte nabídky naší základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku