Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sušice, nábř. Jana Seitze

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Naše odborné poradenství můžete využít kdykoli. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bludiště

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Jsme znalí oboru. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bystřice nad Pernštejnem- Dom dětí a mládeže

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum - dům dětí a mládeže

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Poskytujeme odbornou znalost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Důvěřujte naší serioznosti. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Litomyšl - Domy dětí a mládeže

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Varnsdorf, Pražská 663

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kolín

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku