Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roland Hudební škola

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Ochotu u nás nehrajeme. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Drážov

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský klub Kodymka

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Prachatice

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. U nás se naučíte mnoha znalostem. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sloníkov, s.r.o.

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaručujeme 100% znalost věci. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vratimov

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času, Rosice

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Rádi Vám předáme své znalosti. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku