Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Vysoké Mýto

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Poskytujeme odbornou znalost. Poradenství je u nás kvalitní. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stříbro

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže.

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. O naše studenty se ochotně staráme. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Rakovník

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Přijďte využít i našich služeb poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tv Noe Sdružení Telepace

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme velice seriozní institucí. Máme znalosti v mnoha oborech. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Olomouc

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. Zakládáme si na seriozním jednání. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme znalí oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Stochov

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše umělecká škola učí zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kojetín

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Rumburk

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. U nás se naučíte mnoha znalostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku