Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum - dům dětí a mládeže

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Poskytujeme odbornou znalost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Důvěřujte naší serioznosti. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Litomyšl - Domy dětí a mládeže

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Varnsdorf, Pražská 663

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kolín

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Bilbo

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Na ochotě si u nás zakládáme. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř - Josefov

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku