Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Alfa

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Odborně vám poradíme. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Děčín IV

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Nabízíme seriozní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro děti, rodinu a volný čas

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Serioznost je naší vizitkou. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Klubko Staré Město

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Jsme seriozní. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Hradec Králové

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Poskytneme vám komplexní poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Jsme znalí oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum AMAVET- Junior Brno

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Využijte možnosti odborného poradenství. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní centrum Líšeň, Dělňák

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Ochota našich vyučujících je zaručena. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště, Purkyňova

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. U nás je ochota vždy zaručena. Specializujeme se na odborné poradenství. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RockJoy

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku