Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Prachatice

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Náš přístup je komplexní a seriózní. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. U nás se naučíte mnoha znalostem. Kromě uměleckého vzdělání poskytuje naše umělecká škola i všeobecné vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Jsme seriozní. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová, Sadová 1385

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Miroslav, okres Znojmo

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Jsme odborníci na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Vebrová, dětské kroužky

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Astra Zlín

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Naší doménou je kvalitní poradenství. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK1KVK radioklub lázeňského města Karlovy Vary - Domy dětí a mládeže

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Ochotu u nás nehrajeme. Zabýváme se nejen poradenstvím. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku