Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Rozšiřte si u nás své znalosti. Využijte možnosti odborného poradenství. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŽINAFA

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. Naši pracovníci vám odborně poradí. U nás pracuje jen ochotný personál. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Děčín IV

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Brno - Žabovřesky

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Kapsa - sdružení

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 2

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Fokus, Nový Jičín

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KBH, spol. s r.o.

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Volňásek

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Naše základní škola splní vaše náročné požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku