Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum AMAVET- Junior Brno

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. V naší základní škole získáte dobré vzdělání. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Praha - Horní Počernice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Pekárková, zájmové kroužky pro děti

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volného času Kravaře

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Využijte u nás také nabídky ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Český Krumlov

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Jedním z našich studijních oborů je i architekt. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tábor, Tržní náměstí 346

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Jedním z našich studijních oborů je i architekt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Polná

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Zakládáme si na seriozním jednání. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Máme pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. V naší instituci pracuje také fotograf. Jsme specialisté na ekonomiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Solár - tanec

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Poskytneme vám 100% poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Ve vzdělávání využíváme serióznost. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uničov

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. U nás můžete využít možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku