Nepřehlédněte

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Bilbo

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Na ochotě si u nás zakládáme. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř - Josefov

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Ochotu u nás nehrajeme. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Drážov

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský klub Kodymka

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Prachatice

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. U nás se naučíte mnoha znalostem. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku