Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domy dětí a mládeže

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Čelákovice

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Naši pracovníci vám odborně poradí. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Můžete také využít našeho osobního poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vracov

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Za serióznost ručíme. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Třešť

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Sion J. A. Komenského, Hradec Králové - Dům dětí a mládeže

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Ke svým klientům jsme ochotní. Naším cílem je předávání znalostí. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Newman School

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kraslice

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku