Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Zlínský kraj)

Domy dětí a mládeže Zlínský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Astra Zlín

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Naší doménou je kvalitní poradenství. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Luhačovice

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Poradenství je u nás kvalitní. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Náš přístup je komplexní a seriózní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Matýsek

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Šikula

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Klubko Staré Město

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Jsme seriozní. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště, Purkyňova

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. U nás je ochota vždy zaručena. Specializujeme se na odborné poradenství. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kvasice

Příjemné prostředí je naším krédem. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku