Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Středočeský kraj)

Domy dětí a mládeže Středočeský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Kolín

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Čelákovice

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Naši pracovníci vám odborně poradí. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marie Procházková,kurzy

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní středisko Města Pečky

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše poradenské služby jsou kompletní. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Stochov

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše umělecká škola učí zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Zabýváme se nejen poradenstvím. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Čáslav

Pro naši instituci je důležité příjemné prostředí při vzdělávání. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Naším cílem je předávání znalostí. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku