Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Středočeský kraj)

Domy dětí a mládeže Středočeský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KBH, spol. s r.o.

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Rakovník

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naše Lány, občanské sdružení

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roztoč

Příjemné prostředí je naším krédem. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná zdravotnická škola Kladno

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aneta Šebestiánová - Studio Anet

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Ručíme za seriozní jednání a přístup. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže.

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. O naše studenty se ochotně staráme. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Příbram

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Máme znalosti v mnoha oborech. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Našim záměrem je ochotné jednání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše poradenství vás nezklame. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Do jídelny se dostanou všichni naši klienti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský dům dětí a mládeže Vlašim

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku