Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Plzeňský kraj)

Domy dětí a mládeže Plzeňský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Přeštice

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. U nás se naučíte mnoha znalostem. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Za serióznost ručíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Náš přístup je komplexní a seriózní. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. U nás se naučíte mnoha znalostem. Kromě uměleckého vzdělání poskytuje naše umělecká škola i všeobecné vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Nýrsko, Husova 156

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice vzdělávání. Ochotu u nás nehrajeme. Jsme umělecká škola zaměřená na umělecký rozvoj studentů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Nýřany

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Zakládáme si na seriozním jednání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Atom Fighters

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Nabízíme zaručenou serioznost. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Kaznějov

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stříbro

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blovice

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Naše poradenství vás nezklame. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stod

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku