Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Plzeňský kraj)

Domy dětí a mládeže Plzeňský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Tachov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Manětín

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Do vzdělávání investujeme své znalosti. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blovice

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Sušice, nábř. Jana Seitze

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Naše odborné poradenství můžete využít kdykoli. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Horažďovice

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Klatovy

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Ve vzdělávání využíváme serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP SPÁLENÉ POŘÍČÍ

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže v Horažďovicích

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŽINAFA

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. Naši pracovníci vám odborně poradí. U nás pracuje jen ochotný personál. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku