Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Plzeňský kraj)

Domy dětí a mládeže Plzeňský kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Blovice

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Naše poradenství vás nezklame. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Stod

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Rokycany

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Poskytneme vám komplexní poradenství. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Poskytujeme zavedené služby poradenství. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Žihle

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Tachov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Manětín

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Do vzdělávání investujeme své znalosti. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blovice

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku