Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Pardubický kraj)

Domy dětí a mládeže Pardubický kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Litomyšl - Domy dětí a mládeže

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová - Domy dětí a mládeže

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Specializujeme se na odborné poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Mozaika Polička - Domy dětí a mládeže

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Lanškroun - Domy dětí a mládeže

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Jsme specialisté v poradenských službách. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Nabízíme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová, Sadová 1385

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce vám garantuje serióznost studia. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roland Hudební škola

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Ochotu u nás nehrajeme. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Animo

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Ochotně se vám přizpůsobíme. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku