Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Domy dětí a mládeže (Pardubický kraj)

Domy dětí a mládeže Pardubický kraj

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

Domy dětí a mládeže v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Vysoké Mýto

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Poskytujeme odbornou znalost. Poradenství je u nás kvalitní. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Našim záměrem je ochotné jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Pardubice, Štolbova 2665

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Zajišťujeme seriozní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Delta, Pardubice

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Naše služby zahrnují také poradenství. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Alfa

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Máme velké znalosti k učení druhých. Odborně vám poradíme. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Svitavy - Domy dětí a mládeže

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Litomyšl - Domy dětí a mládeže

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Moravská Třebová - Domy dětí a mládeže

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Specializujeme se na odborné poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Mozaika Polička - Domy dětí a mládeže

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Lanškroun - Domy dětí a mládeže

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Jsme specialisté v poradenských službách. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Nabízíme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku